Холодильні камери

Збереження свіжості продукту - одне з першорядних завдання в закладах громадського харчування і торгівлі. Справлятися з ним допомагають камери холодильні. Вони застосовуються для охолодження продовольчих товарів, а також для їх заморозки при транспортуванні.

Сучасні холодильники збираються з сендвіч-панелей товщиною до 100 мм. Якісна герметизація дозволяє підтримувати в них необхідний мікроклімат незалежно від температури навколишнього середовища. У будь-який час року якість продовольства залишиться незмінною. Розрізняють середньотемпературні (використовуються панелі товщиною 80 мм) і низькотемпературні камери (100 мм).

Матеріалом виготовлення служить нержавіюча сталь, між листами якої знаходиться утеплювач поліуретан. Полімерне покриття захищає каркас від подряпин і відколів, і виконує декоративну функцію. Плюсом є зручний монтаж і демонтаж обладнання. Ви можете без проблем міняти розміри внутрішнього обсягу, з урахуванням Ваших актуальних потреб. Одного разу зробивши покупку не потрібно купувати нову техніку, просто модернізуйте те, що є.

Для зручності споживачів виробники пропонують різні конфігурації. Вони можуть бути класичної форми, з виступами, закругленими краями, з перегородками або без них. Дверні блоки виконуються у вигляді розсувних, контейнерних або орних конструкцій. Стандартні обсяги варіюються від 2,9 до 1000 м3, а режим підтримується за рахунок спліт-системи або моноблока. Вибираючи модель, слід звернути увагу на додаткові характеристики моделі: вид термостата, освітлення, термодіапазон і споживчу потужність.

Усі права на сайт належать ПП "Хладсервіс", 2008 - 2020 г. Розробка сайта - SEO-City