Двері для холодильних камер

Двері для холодильних камер виконують одну з найбільш важливих функцій в процесі охолодження повітря і підтримки його поточної температури протягом тривалого часу. Без них в принципі немає сенсу у всій охолоджувальній системі, так як вся виконана нею робота буде марна. Наша компанія надає своїм клієнтам широкий асортимент холодильного обладнання за доступною ціною. При цьому вартість товару буде визначатися матеріалом і типом дверей для холодильних камер.

Компанія пропонує двері з наступних матеріалів:

  • каркас;
  • облицювання;
  • наповнювач;
  • коробка.

Якщо вас цікавлять якісь специфікації дверей, то фірма надає Люкс, Стандарт і Економ серії моделей від різних виробників. Також є широкий вибір дверей по способам їх відкривання: це можуть бути як орні, так і відкатні моделі; в наявності також є тип монорельс.

Орні двері холодильної камери можна встановлювати під будь-які розміри дверних прорізів. При цьому буде забезпечуватися оптимальна герметичність і ефективна підтримка заданого температурного режиму в приміщенні холодильної камери.

Якщо є необхідність в економії робочого простору в приміщенні або установка орних дверей недоцільна, найбільш підходящим варіантом можуть стати відкатні двері холодильної камери.

Установка дверей типу монорельс найбільш прийнятна для складських приміщень, призначених для зберігання різних продуктів харчування. Двері даного типу надають можливість переміщати продукти в холодильну камеру максимально швидко. Це мінімізує втрати охолодженого повітря в приміщенні і дозволяє підтримувати температурний режим в межах, встановлених для даної категорії продуктів.

Усі права на сайт належать ПП "Хладсервіс", 2008 - 2020 г. Розробка сайта - SEO-City