Інструкції по монтажу сендвіч-панелей в горизонтальному положенні

Інструкції по установці сендвіч-панелей в горизонтальному положенні.

1. Для розвантаження великих сендвіч-панелей і профлистів необхідно використовувати вилочні навантажувачі з опорою і великою відстанню між іклами вил.

2. Монтаж сендвіч-панелей слід починати зі стартової обробки, виконаної з використанням товстого листового металу. Відповідне положення елемента необхідно перевіряти за допомогою рівня. Це дозволить належним чином встановити першу панель.

3. Всі місця стику сендвіч-панелей з каркасом повинні бути герметизовані за допомогою водонепроникного самоклеючого ущільнювача. Самоклеючий ущільнювач слід використовувати як на стартовій обробці, так і на фундаментних підставах, колонах каркасу, рамах, ригелях і прогонах.

4. Перед укладанням першого ряду панелей необхідно закріпити зовнішнє підвіконня з відповідним капельником для відведення дощової води від поверхні стін або кладки. Закріплення відповідного підвіконня після укладання сендвіч-панелей може стати неможливим.

5. З огляду на значну вагу, переміщення сендвіч-панелей має виконуватися декількома співробітниками. Перед тим, як кріпити панелі до каркаса, необхідно зняти захисну плівку з внутрішньої сторони. З огляду на можливість забруднення панелей на будівельному майданчику, плівку з зовнішньої сторони необхідно видалити якомога пізніше. Однак це слід зробити протягом 3-х тижнів від дати виробництва.

6. Якщо це необхідно, сендвіч-панелі можна акуратно прибити за допомогою дерев'яного бруска, щоб не пошкодити замки і краї.

7. Перед кріпленням панелей необхідно перевірити їх установку за допомогою довгого рівня.

8. Монтаж панелей до сталевого каркасу здійснюється за допомогою саморізів. Це повинні бути саморізи для сталі, обов'язково з ущільнювальною шайбою. При цьому необхідно звернути увагу на відповідну установку механізму дрелі, що захищає від утворення небажаних заглиблень в зовнішнім облицюванні. Саморізи повинні кріпитися на відстані 3,5 см від краю панелі.

9. Слід пам'ятати про використання самоклеючого ущільнювача на наступних доступних елементах каркаса.

10. Конструкція замків сендвіч-панелей забезпечує максимальну герметичність і взаємодію сусідніх панелей, а поліуретанова прокладка, що застосовується з замком, забезпечує безперервність теплоізоляції між сендвіч-панелями.

11. Сендвіч-панелі є матеріалами відносно легкими. Вони не можуть витримувати будь-яке навантаження, крім власної ваги. Вага сендвіч-панелей товщиною 100 мм становить приблизно 12,5 кг на квадратний метр. Залежно від їх довжини їх слід переміщати з використанням спеціального обладнання. Іноді, однак, їх необхідно підганяти на будівельному майданчику. Різання можна виконувати тільки за допомогою пил або лобзиків, оснащених зубцями для різання сталевих листів.

12. При виконанні наступних етапів монтажу необхідно дотримуватися технологічних щілин між дошками, розміром від 10 до 20 мм. Для безперервності теплоізоляції ці щілини повинні бути ретельно заповнені пінополіуретаном низького тиску. Вертикальна обробка металевими листами, які прикривають деформаційні шви між панелями, має бути виконана в просторовій версії так, щоб вони могли компенсувати можливі теплові рухи облицювання панелей. Їх вертикальне положення повинно контролюватися з використанням довгого рівня. А кріплення за допомогою шурупів з прокладкою або герметичних заклепок на відстані приблизно 30 см.

Усі права на сайт належать ПП "Хладсервіс", 2008 - 2020 г. Розробка сайта - SEO-City