Компресори для холодильника

Охолодження повітря в камері відбувається в кілька етапів:

  1. Компресор стискає холодоагент, який використовується в системі. В результаті цього процесу підвищується температура і тиск фреону.
  2. Холодильний агент подається з компресора в конденсатор, де він охолоджується і перетворюється в рідину.
  3. Після цього холодоагент потрапляє в випарник, де він розігрівається і випаровується, відбираючи тепло у навколишнього середовища, яке, в свою чергу, охолоджується.
  4. Одержаний при випаровуванні газ знову надходить в компресор, після чого цикл повторюється.

Таким чином, до вибору та обслуговування представленого агрегату слід підходити вкрай відповідально. Компресор для морозильної камери слід регулярно діагностувати, інакше несподівана поломка пристрою призведе до повного його виходу з ладу, що позначиться на ціні ремонту, а також може вимагати придбання нового обладнання.

Особливості компресорів для холодильника

Існує кілька різновидів компресорів для холодильних установок:

  • поршневі;
  • ротаційні;
  • спіральні.

У побутових холодильниках найчастіше використовуються пристрої поршневого типу. Вони можуть бути одно- і багатоступінчатими. Спіральні агрегати в основному застосовуються для промислових систем кондиціонування, підприємств харчової індустрії (наприклад, компресори для морозильної скрині). Ротаційні, в свою чергу, переважно встановлюють в домашніх кондиціонерах.

Однією з основних особливостей пристроїв можна вважати їх високу герметичність. У зв'язку з цим вони в більшості випадків виконані в повністю закритих кожухах, зовні яких знаходяться тільки електричні контакти.

Компанія «Хладсервіс» здійснює продаж як побутових, так і спеціалізованих компресорних агрегатів (для промислового, торговельного та іншого обладнання).

Усі права на сайт належать ПП "Хладсервіс", 2008 - 2020 г. Розробка сайта - SEO-City