Агрегати централізованого холодопостачання

Холодильна установка - це обладнання для продуктів великих обсягів, які вимагають зберігання при низьких температурах. Настільки великі холодильні машини використовують в різних галузях промисловості. Наприклад, в них можна тривалий час зберігати молочну продукцію, заморожені продукти, а також квіти і навіть хутра. Всі холодильні агрегати відносяться до класу промислових і можуть застосовуватися як в торговельній мережі, так і на великих виробництвах.

Компанія «Хладсервіс» пропонує купити промислові холодильні установки від виробника.

Види холодильних агрегатів

Ви можете замовити морозильні установки різного типу:

  • моноблоки;
  • спліт-системи.

У спліт-системи агрегати для холодильних камер мають можливість розміщення на відстані, тобто компресор виноситься за межі камери і з'єднується з нею за допомогою системи трубок. Це дозволяє винести за межі приміщення весь зовнішній блок, тим самим забезпечивши вільний простір для холодильної камери.

У моноблоках компресор знаходиться в одному корпусі, тому така система відрізняється великими габаритами і придатна для розміщення на великій площі.

Агрегати централізованого холодопостачання (https://hlad.com.ua/ua/production/agregati-i-multisistemi/) для холодильних камер являють собою єдиний блок, до складу якого входять компресор, повітряний конденсатор і вся автоматика. Вони є найбільш вразливою частиною установки, тому часто вимагають заміни. У нас ви можете придбати морозильні агрегати будь-якого типу недорого, а також замовити їх якісний ремонт.

Усі права на сайт належать ПП "Хладсервіс", 2008 - 2020 г. Розробка сайта - SEO-City