Холодильні камери

Збереження свіжості продукту - одне з першорядних завдання в закладах громадського харчування і торгівлі. Справлятися з ним допомагають камери холодильні. Вони застосовуються для охолодження продовольчих товарів, а також для їх заморозки при транспортуванні.

Двері для холодильних камер

Двері для холодильних камер виконують одну з найбільш важливих функцій в процесі охолодження повітря і підтримки його поточної температури протягом тривалого часу. Без них в принципі немає сенсу у всій охолоджувальній системі, так як вся виконана нею робота буде марна. Наша компанія надає своїм клієнтам широкий асортимент холодильного обладнання за доступною ціною.

Роль холодильних камер для промисловості

Устаткування являє собою герметичне приміщення з універсальними холодильними агрегатами і обов'язковою наявністю вентиляції.

Сервісне обслуговування холодильного обладнання

Сервісне обслуговування холодильного обладнання: Технічне обслуговування холодильних/морозильних камер; Технічне обслуговування холодильних агрегатів і централей; Технічне обслуговування холодильників

Інструкції по монтажу сендвіч-панелей в горизонтальному положенні

Для розвантаження великих сендвіч-панелей і профлистів необхідно використовувати вилочні навантажувачі з опорою і великою відстанню між іклами вил.

Камери шокової заморозки

Інтенсивне заморожування харчових продуктів - процес зниження температури від початкової до температури глибокої заморозки (-35 ... -40 градусів за Цельсієм) за допомогою формування крижаних кристалів малого розміру.

Агрегати централізованого холодопостачання

Холодильна установка - це обладнання для продуктів великих обсягів, які вимагають зберігання при низьких температурах. Настільки великі холодильні машини використовують в різних галузях промисловості.

Компресори для холодильника

Охолодження повітря в камері відбувається в кілька етапів: Компресор стискає холодоагент, який використовується в системі. В результаті цього процесу підвищується температура і тиск фреону.
Усі права на сайт належать ПП "Хладсервіс", 2008 - 2020 г. Розробка сайта - SEO-City